Ikšķiles Māja logo

Ziemas apstākļos var būt apgrūtināta lielgabarīta atkritumu izvešana

Ziemas apstākļos var būt apgrūtināta piebraukšana pie konteineriem, tādēļ nepieciešamības gadījumā “CleanR” nodrošinās atkritumu izvešanu bez papildu maksas, informē “CleanR” Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas departamenta vadītāja Liene Rumpane.

Viņa norāda, ka lielākos izaicinājumus atkritumu apsaimniekotājiem rada daudzdzīvokļu namu pagalmos “ieziemotie” automobiļi, kuriem garām nevar tikt citi transportlīdzekļi, tai skaitā atkritumu vedēji vai operatīvie dienesti.
“Aicinām auto īpašniekus novietot savu spēkratu tā, lai tiem var pabraukt garām arī lielgabarīta transports. Savukārt privāto ceļu īpašnieki aicināti parūpēties par ceļu uzturēšanu un kaisīšanu ar pretslīdes materiāliem. Ja tas nav iespējams, atkritumu konteineri būtu jānovieto vietās, kas ir tuvu maģistrālajiem ceļiem, tādējādi izvairoties no ceļa sabojāšanas vai atkritumu neizvešanas riska,” saka Rumpane.


Ja atkritumu izvešanas automobilis nav varējis piebraukt pie konteineriem, iedzīvotāji aicināti informēt “CleanR” klientu centru pašapkalpošanās portālā manai.videi.lv, rakstot uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv vai zvanot uz numuru 67111001. Atkritumu apsaimniekotājs ieplānos izvešanu bez papildu maksas.